Monthly Archives: March 2008

Hei hei! Tahtsin teada anda, et Asashiol on nüüd olemas kaks klubi: Rate's ja Orkutis. Seega, liikmed ja asjahuvilised oodatud liituma ning arutlema!

Lisaks sellele avasime ka avaliku meililisti, millega saavad liituda kõik, kes soovivad kiirelt ning mugavalt saada infot klubi tegevustest otse oma meiliaadressile. Listist infot ning liitumiseks vajaliku leiate siit: Avalik meililist

Koosolek laupäeval ehk homme toimub. 14.00-17.00 räägime huvitavatel teemadel, kuulame kahte ettekannet ning valmistame ja sööme sushit. Tule kindlasti kaema!

Tere! Meie klubi märtsikuu koosolek toimub sellel laupäeval (15. märtsil) kell 14.00 Anne noortekeskuses. Esimest korda siis oma ruumis 🙂 Räägime lähenevast Jaapani animastiooni filmifestivalist, kus ka meie midagi teha kavatseme. Paneme paika järgneva 3-6 kuu tegevuskava. Mitte täpselt ja kuupäevaliselt, aga nii enamvähem. Ruume peab ju kasutama! Räägin natukene ka meie klubist tehtud artiklist, mis ilmus Eesti Ekspressis. Lõpetuseks teevad meile ettekanded Indrek (sake) ja Fred (Jaapani toit). Klubiliikmetel, kellel pole ettekande teemat veel olemas, võiksid vaikselt selle peale juba mõelda!

Peale Fredi ettekannet on meil plaan ka sushit teha. Riisi teeme ennist valmis, niiet kohapeal on vaja ainult komponendid kokku panna ning siis ära süüa. Kõigile see üritus siiski päris tasuta ei ole. Kuna mõned komponendid on kallimatsorti, siis küsime neilt, kes pole käesoleva aasta liikmesmaksu maksnud ning kes pole klubi liikmed, 25.- Tegu ei ole kaelamurdva summaga. Ühel eelneval korral sai ka samamoodi tehtud. Seega ootame kõiki koosolekule, kellel huvi! 🙂

Ja ongi praeguseks kõik! Kohtume laupäeval!