Monthly Archives: March 2015

Kas oled mõelnud, mis on michi-no-eki või kuidas töötab rongipeatamise süsteem maavärinate korral? Mina ka mitte, aga just neile küsimustele vastavad ettekanded, mida juba peagi kuulda saab!

Reedel, 17. aprillil kell 16.00 saame kokku, et kuulata erinevaid kaasaegse Jaapani teemalisi ettekandeid! Seekordne üritus toimub koostöös Jaapani kultuuriklubiga Tartu Ülikooli Jakobi 2 hoones jaapani keele klassis (ruum 219). Üritus kestab 2 tundi.

Üritus on kõigile tasuta ja lisaks saab kuulda, mida kujutab endast Jaapani kultuuriklubi! Täpsed ettekannete teemad selguvad hiljem. Ettekanded on eesti keeles. Kui tekib probleeme koha leidmisega võib julgelt helistada 58 533 580.

Näeme Jaapani keele klassis!

Tahad proovida go-d, mahjongi ja shogit? Otsid endale võrdväärset vastast? Või oled nii tasemel, et sinust tehakse järgmisel hooajal mahjongi ja/või go anime? Pole oluline, lõbu ootab sind nii või teisiti!

Laupäeval, 11. aprillil kell 12.00 saame kokku Nurus (Kastani 38), et teha tutvust Jaapani traditsiooniliste lauamängude go, mahjongi ja shogiga! Üritus kestab kuni 17.00, seega võite ka hiljem ühineda. Kohapeal on inimesed, kes oskavad mängudele seni võõraks jäänud inimesi õpetada.

Asashio liikmetele, kes on liikmemaksu tasunud, on üritus tasuta, ülejäänutelt küsime sissepääsuks 1€. Lisaks võib kaasa võtta oma söögi, joogi, kuna üritus on pikk ja nälg ning janu võivad rünnata!

Näeme laua taga!

27. märtsil kell 19.00 saame kokku Nurus (Kastani 38 Tartu) ja paneme kokku mõned (mini)mangad! Formaadiks on 8 paneeli, mida kõik saavad täita just neile sobiva süžeega! Võib teha üksi või sõbraga või kasvõi terve grupiga, kui suudate ennast väikese paberi taha ära mahutada. Joonistamisoskus on täiesti kõrvaline oskus, peaasi, et kõigil lõbus on!

Kaasa ei pea võtma midagi. Liikmemaksu maksnud Asashio liikmetele on üritus tasuta, ülejäänutelt küsima 1€ materjalikulu korvamiseks. Enne tulekut võib süžeele mõelda, kuid samas saab selle ka kohapeal spontaanselt välja mõelda! Üritus kestab umbes 2 tundi.

Kui on probleeme koha leidmisega, helistage 59064141.

Laupäeval, 21 märtsil kell 19.30 algab Tartus Nurus(Kastani 38) koosolek.

Koosolekul räägime:
* Toimunud üritustest
* Selle aasta tegevustest
* Plaanidest sellel suvel

Kui on probleeme koha leidmisega, helistada 59064141.

Kohtumiseneni

Kohtuge Takashiga. Takashi on iga naise unistus - tal on kaks kätt, kaks jalga, juuksed ja ta õpib keskkoolis. Eriti palju kiljumist kuuleb kui tüdrukud saavad teada, et Takashi on kõiges keskpärane - spordis, õppimises ja hobides. Iseloomu on tal vähem kui Ikea riiulil.

Armusid Takashisse? Tahad olla nagu Takashi? Siis on meil pakkumine just sulle (pakkumine on ka teisel juhul just sulle)!

Asashio White Day pidu 14. märtsil algusega 19.00 ikka jälle Nurus (Kastani 38 Tartu). Vanad ja uued mängud, muusika ja üleüldine meeldiv meeleolu! Ootame nii vanu olijaid kui ka uusi tulijaid!

Aga oodake... meil on veel midagi! Tutvuge... Sakuraga! Sakura on kobakäpast tavaline tüdruk, kes ärkab iga hommik liiga hilja, kuid ei märka seda enne poolmagades köögilaua juurde jõudes, kus ta avastab, et on kooli hilinemas, haarab ühe saia hammaste vahele ja jookseb kooli poole! Koolis on tal kaks sõpra, A-chan ja B-chan, kellel on küll Sakurast rohkem iseloomu kuid peale esimest kahte episoodi me neid enam ei näe, sest Sakura peab kogu aja kulutama kenadele poistele, keda tema ümber aina juurde tekib.

Armusid Sakurasse? Tahad olla nagu Sakura? Siis tule Asashio White Day peole, sest just see on koht Takashi olemiseks, Sakura meeldimiseks, Sakura olemiseks, Takashi meeldimiseks, iseendaks olemiseks või iseenda meeldimiseks!

Neile, kel liikemaks makstud, on üritus tasuta, ülejaanud võtku kaasa 2€! Lisaks võtke endale kaasa söök-jook mida peo käigus nosida.

Kui tekib raskusi koha leidmisega, sest nunnud poisid/tüdrukud piiravad teid võite helistada numbril 58 533 580 ja teile saadetakse appi mõni comic relief karakter!

Kohtumiseni!

Sel suvel tuleb Asashio sinu juurde!

Plaanime juulis ja augustis läbi viia ühe korraliku suvetuuri, kus me külastame erinevaid Eesti linnasid ja korraldame Jaapani kultuuriga ning popkultuuriga seotud üritusi! Selleks aga paluks kõigepealt abi teilt välja selgitamisel, kuhu me oma sammud seadma peaks. Kui te vastate järgnevale küsimustikule, saaksime ehk Asashio üritused just teie kodulinna tuua:
http://goo.gl/9UE9rM

Aitäh!