Monthly Archives: November 2011

Sellel aastal tähistame jõule pisut teistmoodi. Asashio ja Miyako on otsustanud käed kokku lüüa seekordse jõulupeo korraldamisel, kuhu on oodatud kõik animesõbrad.

Jõulupidu toimub 17.detsember 2011
Algus kell 19.00 ja lõpeb siis, kui viimane hing jaksab veel tantsu lüüa
Piletihind on 2 eurot. Asashio ja Miyako liikmetele, kel on liikmemaks tasutud, on tasuta sissepääs.
Asukoht: Lepiku tee 28, Tallinn -> Täpsemad juhised, kust, kuidas ja millega jõulupeole pääseda. http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&uid=45c9b0c7b18034d9628fde74f2cc3b2f#tc3

Viru keskusest läheb viiendast peatusest buss number 34a. Kohale sõidab ka buss nr 38. Peatuse nimi Teletorn. Täpselt teletorni kõrval. Seejärel ootab teid väike tervislik jalutuskäik.

Mida vaja kaasa võtta? Kindlasti hea tuju, ärge seda ainult koju küll unustage. Põrand on külm, seega kindlasti tuleks soojad sussid kaasa võtta. Ma eelistaksin isiklikult jänkususse.

Maja teine korrus on ette nähtud ööbimiseks. Palun eraldi märku anda, kes jäävad kindlasti ööseks. Kaasa on vaja ainult võtta magamismatt ja -kott.

Kohapeal saab piparkooke ja muid tagasihoidlikke näkse, mis peaks jõulumeeleolu tekitama. Omad joogid tuleb ise kaasa võtta, seekord puudub baarilett. Alaealistel aga alkoholi tarbimine rangelt keelatud!

Täiendan üsna pea veel postitust muu informatsiooni ja postriga.

Jõulupeo teema baka foorumis

Facebooki event

19. novembril toimub Tartus Lille majas (Lille 9) Asashio koosolek. Täpsem asukoht on ülemise korruse tuba ja algusaeg on 14:00.

Lühidalt sellest, mis koosolekul teemaks tuleb:

- Läti jõulupidu.
- Soome animeklubi soovib suhelda.
- Võimalik mahjongiõhtu.
- Kuidas läks Asashio sünnipäevapidu.
- Muud asjalikku.

Daamid ja härrad, kutsun teid taas nautima head seltskonda ja Jaapani animatsiooni. Teemaks on 2011. aastal tulnud animed. Enne kui te selle ümber ristite halbade animete ööks II, kinnitan, et teen kõik oma võimuses, et seda vältida. Registreerijatel palun tungivalt mulle soovitada oma lemmikuid sellest hooajast. Kohapeal toimub hääletamine, milles valitakse selle aasta kõige väärikam anime. Edasi aga tavaline jutt:

Kas on keegi hea inimene, kes on nõus plakati tegema?

Kuupäevad: 19. november
Toimumise aeg: 18:00-8:00
Koht: Tartus, Lille majas (Lille 9), alumisel korrusel noortetoas.
Registreerimine: Üritus piirarvuga (25 inimest) Registreerimiseks saata oma pärisnimi (ja hüüdnimi) mulle privaatsõnumina või alo_fx6(ät)hotmail.com. Sinu sõbrad, keda ma ei tunne isiklikult ja kes pole registreerunud, ei saa sisse.
Pilet: Tasuta
Söök ja jook: Igaüks võtab ise, funktsioneeriv köök ja veekeedukann on olemas!

Kava:
Kuni 30 esimest episoodi.

Lisainfo:

- Magamiskohti ei ole, tagumises toas toimub tõenäoliselt vaba olemine kuni hommikul ära väsitakse. Magamiskoti ja matiga (mitte segamini ajada MTI-ga) saab vajaduse korral paar tundi ära magatud.

- Tegemist on noortekeskusega, purjus inimestel palun mitte kohale tulla, läbu ja lagastamist ei toimu. Silmnähtavalt joobes inimesed viskan välja külma lompi. Ja siis vihma sajab peale. Ja auto sõidab porilombist läbi ning pritsib veel ekstra sopaseks.

- Põrand ei pruugi soe ja säravpuhas olla, sussid või paksud sokid jalga.

- Noortekeskuse vara ja projektori eest vastutame kollektiivselt.

- Kui elumere lained hakkavad üle pea lööma (animeööga seoses), või kahtlased inimesed jälitavad (teel animeööle), siis mind saab kätte numbril 53095534.

- foorumiteema: http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?p=85298#85298