Monthly Archives: October 2010

29. oktoobril saab Asashio 5-aastaseks!! Selle viie aastaga on klubi saavutanud päris palju: regulaarselt toimuvad animeööd, korraldatud on neli festivali, toimunud on loengud ning igast muud pisemad asjad. Aga mis siin pikemalt ikka rääkida, asume aga asja juurde!

Tähistame sünnipäeva!

Kuna? 30. oktoober 2010
Kus? Vahitare Tartus (kaart)
Mis kell? 20:00
Pilet? 25.- (klubi liikmed tasuta)
Söök/jook? Süüa toome kohapeale salatit ning kringlit. Joodavat võtab igaüks vastavalt oma maitsele ise kaasa.
Mis siis toimuma hakkab? Tähistame sünnipäeva meeldivas seltskonnas, ajame juttu, mängime seltskonnamänge, vihume tantsu klubi uutel Stepmania tantsumattidel, laulame karaoket ning muidugi saunatame!
Mida kaasa võtta? End äranägemise järgi joodavat, saunatamistarbed (saunalina ja vajadusel peemisvahendid), kel huvi, siis lauamänge, HEA TUJU!! Ilma viimaseta kohe üldse ei saa (:

Muud vajalikku? Ööbimist kohapeal otseselt pole, küll aga on maja meie käsutuses kella 12:00ni järgmisel päeval. Seega kellel pole võimalik ööseks koju jõuda, võib uurida mõne klubiliikme juurde ööbiisvõimalust või siis võtta kaasa magamiseks magamoskott + magamismadrats.

Kuidas Vahitare juurde saada? Siin on kaardid:
Peatus on Ringtee. Kui te vaatate Vahitare kaarti üleval, siis on näha, kuhu täpsemalt edasi suunduda.
Liin nr 4
Liin nr 9
Mõlemad bussid stardivad uue Kaubamaja juurest.

Täiendavad küsimused saab esitada aadressil asashio[ät]anime.ee või lisada siia kommentaar. Kui kohale jõudmisega mure, siis helistage 5624 8717

Praeguseks siis kõik ja näeme sünnipäeval!

Tere!

Sellel laupäeval, 9. oktoobril 2010 kell 14:00, toimub järgmine Asashio koosolek. Asukoht ei ole veel paigas, teatan siis kui täpselt teada!

Räägime AniMatsurist ja tulevikuplaanidest.

Koosolekul näeme!