Monthly Archives: May 2012

Heihoo~!

Kindlasti paljud tallinlased on juba kuulnud 30. mail Vanalinna päevade raames toimuvast Jaapani päevast. Tegemist on Yoyogi päevaga - õigemini Yoyogi vabaõhuürituse rekonstruktsiooniga Hirvepargis.

Jaapani päev algab rongkäiguga Tartu maanteel asuvast Sushimonist ning seejärel liigutakse Hirveparki, kus toimuvad erinevad Jaapani teemalised üritused. Lähemalt saate infot lugeda Facebooki lehelt.

Sel maagilisel päeval paneme samuti meie töötoa püsti, kus huvilistel on võimalik meie juurde kassikõrvakesi meisterdama tulla kl 17.00-18.00. Töötoal on piirarv - 15 inimesele ning registreerumine toimub kohapeal põhimõttel - kes ees, see mees. Samuti ootame kassikõrvade meisterdajatelt 1€ osavõtu eest! ^^

Kohtumiseni Hirvepargis!

19. mail 19:00 toimub Nurus (Kastani 38) taas animeöö. Seekordne teema on yandere - üks animele omaseid tegelastüüpe. Yandere tähendab algselt hella ja hoolivat isiksust, kelle armastus muutub aja jooksul destruktiivseks. Enne vaatamist teen lühikese ettekande tegelastüübi ajaloost ja seejärel vaatame erinevaid animeid, kus yandered tegutsevad. Kuna tegemist on tegelastüübi, mitte žanriga, siis toimub ekraanil ka muud huvitavat.

Üritus on registreerimisega. Rohkem infot saab järgnevalt veebileheküljelt Baka.ee's.