Monthly Archives: April 2008

Pean väga vabandama nende ees, kes kodulehekülge jälgivad, et siit infot saada. Seoses pingelise ajaga ülikoolis olen muutunud väga hajameelseks ning unustanud siia lisada info meie koosoleku kohta. Teen seda siiski praegu, lootuses, et see mõnele väga hiljaks ei jää.

Meie aprillikuine koosolek toimub siis juba täna, 19. aprill. Kellaajaks 14.00 ning kohaks Anne noortekas. Juttu tuleb meil päris paljudel teemadel: uue minifesti aja paikapanek ja muu sellega seonduv, räägime JAFFist ja koostööst Krisostomusega, liikmesmaksu tõusust, klubiruumi kasutustegevustest, räägime põhikirjast ja võimalikest muudatustest, paneme mapika maikuu animeöö ajal. Kindlasti tuleb veel igast asjadest juttu, kuid need on peamise. Ettekande teeb meile seekord hoopis Maarja, sest Riinel olid mõningased ajaprobleemid.

Nüüd eraldi teade kõikidele liikmetele! Seoses klubi kulutuste tõusuga oleme sunnitud tõstma ka klubi liikmesmaksu. Eilsel (18. aprilli) juhatuse koososolekul sai uueks liikmesmaksu summaks määratud 20.- kuus. Kehtima hakkab see liikmesmaks alates 1. maist. Hinnatõus ei puuduta neid, kes on juba selle ja ka järgmise aasta ära maksnud. Seoses tõusuga on võimalik väljaspool Tartut elavatel isikutel taotleda avalduse esitamisega soodustust, mis oleks siis 15.- kuus. Kõigest lähemalt räägime siis, kui oleme lõpuks bürokraatijakadalipu läbinud ning selle kõik kenasti täpselt paberile saanud. See juhtub siis enne maid.

Kohtume siis koosolekul!