Monthly Archives: August 2011

Kuupäevad: 27. august
Toimumise aeg: 18:00-8:00
Koht: Tartus, Lille majas (Lille 9), alumisel korrusel noortetoas.
Registreerimine: Üritus piirarvuga (25 inimest) Registreerimiseks saata oma pärisnimi ja kasutajanimi mulle privaatsõnumina või alo_fx6(ät)hotmail.com. Sinu sõbrad, keda ma ei tunne isiklikult ja kes pole registreerunud, ei saa sisse.
Pilet: Tasuta
Söök ja jook: Igaüks võtab ise, funktsioneeriv köök ja veekeedukann on olemas!

Kava:
School Days (ilusa paadi pärast)
Phantom: Requiem for a Phantom
Ef Tale of Memories
Utawarerumono OVA
White Album
Tears to Tiara
Demonbane
Natsuiro no Sudokei

Kava võib muutuda ja sisaldab tõenäoliselt rohkem asju.

Copypasta:

- Magamiskohti ei ole, tagumises toas toimub tõenäoliselt vaba olemine kuni hommikul ära väsitakse. Magamiskoti ja matiga saab vajaduse korral paar tundi ära magatud.

- Tegemist on noortekeskusega, purjus inimestel palun mitte kohale tulla, läbu ja lagastamist ei toimu. Silmnähtavalt joobes inimesed viskan välja külma porilompi. Ja siis vihma sajab peale. Ja auto sõidab porilombist läbi ning pritsib veel ekstra sopaseks.

- Põrand ei pruugi soe ja säravpuhas olla, sussid või paksud sokid jalga.

- Noortekeskuse vara ja projektori eest vastutame kollektiivselt.

- Kui elumere lained hakkavad üle pea lööma (animeööga seoses), või kahtlased inimesed jälitavad (teel animeööle), siis mind saab kätte numbril 53095534.

Tempei Nakamura

Jaapani Klaverivirtuoos Tempei Nakamura
Üle-Eestiline kontserttuur „Tiiger Tiibadel“

Olles hiljuti esinenud Saksamaal, Prantsusmaal, Austrias ning Poolas, väisab andekas Jaapanist pärit pianist Tempei Nakamura nüüd lõpuks ka Eestimaad!

Inspireeritud jazzist, progerockist, klassikalisest muusikast ning paljudest teistest eri stiilidest, jätab Tempei Nakamura looming tugevalt isikupärase ilme klaverimuusika valdkonnas. Lähtuvalt sellest sai tema käesolevale tuurile ka omapärane nimi antud: „Tiiger Tiibadel.“ Nimetus on võetud iidsest jaapani kõnekäänust „tora ni tsubasa“ mis sümboliseerib meistri ja tema tööriistade vahelist tugevat seost. Tiivad võimaldavad tiigrile ülima tugevuse ning muudavad ta võitmatuks, annavad eelise, suurendavad mitmekordselt jõudu jne. Samuti tekitab klaver jõu heliloojal luua miskit imelist ning tõusta säravaks täheks. Ühtlasi tähendab Tempei jaoks see kõnekäänd ka vabadust – tänu klaverile on tal võimalik end tunda vabana ning hõljuda üle maailma, et kohtuda Eestiga ning jagada koos väärtuslikke hetki.

Tuur kestab 22. kuni 26. augustini ning nende päevade jooksul antakse ühtekokku neli kontsertit Tallinnas, Tartus, Narvas ja Pärnus. Täpsemat infot leiate allpool või siis ka internetist:

http://tempei.momoya.eu

Külastajale Jaapani maitse kohapeal!
Jaapani Köök MoMo toetab Kontserdituuri „Tiiger Tiibadel!“

Kohapeal saab maitsta jaapanipärast rohelist teed ning matcha küpsiseid. Jaapani Köök MoMo on OOT-OOT Lounge’is (Kalasadama 8) teisipäeval ja neljapäeval tegutsev kodustele Jaapani maitsetele spetsialiseerunud söögikoht, mida Eesti Päevalehe köögi komando kohaselt „võib küll kuulutada Tallinna parimaks nii maitselt kui ka hinnalt.“ Astuge läbi!

Rohkem infot leiab MoMo facebook lehelt: http://www.facebook.com/jaapanikookmomo/

Kontserdituuri „Tiiger Tiibadel!“ toetab EU-Japan Fest Commitee. Organisatsiooni kohta infot leiab siit. http://eu-japanfest.org/n-english/

...continue reading