Monthly Archives: May 2008

Tere kena vihmast maikuu päeva! Meie klubi järgmine koosolek toimub 24. mail kell 17.00 noortekeskuses Urg, seoses sellele järgneva animeööga. Jututeemasid on meil mitmeid. Eelkõige räägime järgmisest minianimefesti, mille kava on meil vaja enamvähem paika panna ning leida uus nimi. Natuke tuleb juttu klubi enda tegevusest ning ka juunis toimuvast üldkoosolekust. Meil on palju rääkida!

Pärast koosolekut toimub kuues animeöö! Seekordseks teemaks on 'magical girls'.

Kuupäevad: 24.-25. mai 2008
Kellaajad: 19.00 (24.11) - 13.00-14.00 (25.11)
Registreerimine: Piiratud arv kohti (40). Registreerimiseks saata oma täisnimi aadressile asashio[ät]anime.ee Kes ees, see mees!
Hind: 25.- (Asashio ja Kivitsõõri liikmetele tasuta)
Koht: Noortekeskus Urg, Pargi tn. 8, Tartu
Söök ja jook: ise kaasa *
Mida vaatame:**

Sailor Moon
Card Captor Sakura
Cutie Honey
Pita-Ten
Puni Puni Poemi
Mahou Shoujo Tai Arusu Koro ni
Dai Maho Touge
Princess Tutu

Rohkem infot SIIT!

Tere, tere! Anname teada, et sel laupäeval (10. mail) on meil väike mängude päev. Mängimisele tulevad Guilty Gear ning StepMania. Taome niisama ja korraldame ka mõne võistluse. Lisaks sellele on ühel nati vanemal läpakal, mis neid mänge hästi ei jooksuta, võimalus mängida selliseid nostalgilisi vanu mänge nagu Prehistorik 2, Comander Keen, Quake 2, Supaplex jt. Seda siis selleks puhuks, kui ootate oma järjekorda.

Juttu teeme ka natuke animeööst ning järgmise koosoleku kuupäevast, mis hetkeseisuga on märgitud 24. mai, kuid oleks soov teha seda nädal varem, 17. mail.

Kohtume siis laupäeval kell 14.00 Anne noortekas! Kellel oma läpakas, võib selle ka kaasa võtta. Klubiliikmetele on üritus tasuta, teistele maksab 25.- (piletihinna sees on sushit!)