Author Archives: Ingrid

Laupäeval, 9. mai saame jällegi kokku Nurus (Kastani 38 Tartu), et veeta terve öö paremat ja halvemat animed vaadata. Seekordseks teemaks on mütoloogia! Alustame kell 20.00 ja lõpetame alles hommikul kell 7.

Kaasa soovitame võtta süüa ja juua, kuna kõht läheb suure anime vaatamise peale kindlasti tühjaks. Kui tekib probleeme koha leidmisega võite julgelt helistada telefonil 58 533 580!

Järgmine Tartu koosolek toimub 18. aprill Nurus(Kastani 38). See koosolek erineb aga natukene meie tavalistest koosolekutest. Nimelt on tegemist üldkoosoleku eelkoosolekuga. Eelkoosolekul vaatame tagasi olnud üritustele ja eesmärkidele, arutame, mida saaks paremini teha, ning mõtleme, mida uuel hooajal teha. Kõik selleks, et üldkoosolek sujuks paremini.

Päevakava:
13:00 – alustame tervitustega, rahva ülelugemine
13:20 – möödunud aasta tegevuste ülevaade, mai 2014 – aprill 2015
14:00 – grupitöö
14:30 – paus
14:50 – grupitöö jätk
15:20 – juhatusest ja nende liikmete ülesannetest rääkimine
15:30 – liikmemaksuvõlglased
15:40 – uue tegevuskava arutamine, mai 2015 – aprill 2016
16:30 – võimalikud küsimused ja muud teemad, mis päevakorras polnud
17:00 – lõpetamine

Kohtumiseni koosolekul!

Tahad proovida go-d, mahjongi ja shogit? Otsid endale võrdväärset vastast? Või oled nii tasemel, et sinust tehakse järgmisel hooajal mahjongi ja/või go anime? Pole oluline, lõbu ootab sind nii või teisiti!

Laupäeval, 11. aprillil kell 12.00 saame kokku Nurus (Kastani 38), et teha tutvust Jaapani traditsiooniliste lauamängude go, mahjongi ja shogiga! Üritus kestab kuni 17.00, seega võite ka hiljem ühineda. Kohapeal on inimesed, kes oskavad mängudele seni võõraks jäänud inimesi õpetada.

Asashio liikmetele, kes on liikmemaksu tasunud, on üritus tasuta, ülejäänutelt küsime sissepääsuks 1€. Lisaks võib kaasa võtta oma söögi, joogi, kuna üritus on pikk ja nälg ning janu võivad rünnata!

Näeme laua taga!

Kohtuge Takashiga. Takashi on iga naise unistus - tal on kaks kätt, kaks jalga, juuksed ja ta õpib keskkoolis. Eriti palju kiljumist kuuleb kui tüdrukud saavad teada, et Takashi on kõiges keskpärane - spordis, õppimises ja hobides. Iseloomu on tal vähem kui Ikea riiulil.

Armusid Takashisse? Tahad olla nagu Takashi? Siis on meil pakkumine just sulle (pakkumine on ka teisel juhul just sulle)!

Asashio White Day pidu 14. märtsil algusega 19.00 ikka jälle Nurus (Kastani 38 Tartu). Vanad ja uued mängud, muusika ja üleüldine meeldiv meeleolu! Ootame nii vanu olijaid kui ka uusi tulijaid!

Aga oodake... meil on veel midagi! Tutvuge... Sakuraga! Sakura on kobakäpast tavaline tüdruk, kes ärkab iga hommik liiga hilja, kuid ei märka seda enne poolmagades köögilaua juurde jõudes, kus ta avastab, et on kooli hilinemas, haarab ühe saia hammaste vahele ja jookseb kooli poole! Koolis on tal kaks sõpra, A-chan ja B-chan, kellel on küll Sakurast rohkem iseloomu kuid peale esimest kahte episoodi me neid enam ei näe, sest Sakura peab kogu aja kulutama kenadele poistele, keda tema ümber aina juurde tekib.

Armusid Sakurasse? Tahad olla nagu Sakura? Siis tule Asashio White Day peole, sest just see on koht Takashi olemiseks, Sakura meeldimiseks, Sakura olemiseks, Takashi meeldimiseks, iseendaks olemiseks või iseenda meeldimiseks!

Neile, kel liikemaks makstud, on üritus tasuta, ülejaanud võtku kaasa 2€! Lisaks võtke endale kaasa söök-jook mida peo käigus nosida.

Kui tekib raskusi koha leidmisega, sest nunnud poisid/tüdrukud piiravad teid võite helistada numbril 58 533 580 ja teile saadetakse appi mõni comic relief karakter!

Kohtumiseni!

Asashio järgmine Tartu koosolek toimub 28.veebruaril kell 19.00-20.00. Koosolek toimub nagu tavaliselt Nurus (Kastani 38).

Koosolekul räägime:
* toimunud üritustest,
* selle aasta tegevustest
* ja ka plaanidest sellel suvel.

Kui on raskusi koha leidmisega, võib helistada numbrile 59064141.

Sherlock Holmes ja Dr. Watson vaatavad animed. Vaatavad ühe episoodi, kaks, kolm... ja Watson satub järjest rohkem segadusse. Samal ajal on Sherlocki näoilme vankumatu. Peale kuuendat episoodi ei suuda enam Watson teadmatuses olla ja küsib Sherlockilt: "Miks nad nii palju karjuvad? Lööginimed, vastaste nimed, armastavate nimed, niisama aaabrhrgghh-id..." Härra Holmes viskas tüdinud pilgu Watsonile ja seletas: "Härra Watson, sina ja mina, meie võitleme terava taibu ja vahel ka püstolitega, kui situatsioon seda nõuab. Anime tegelased aga, nemad on teistsugused. Nemad astuvad eluraskustele vastu tunnetega. Ja mis oleks parem viis avaldada tundeid kui need välja karjuda?" Watson mõtles korra, registreeris uue info ja vaatas animed edasi. Kolme episoodi pärast tekkis mehel uus küsimus, millele ta iseseisvalt vastus ei leidnud. "Härra Holmes, miks kogu tegevustik koolis toimub?" Sellepeale vastas detektiiv: "Watson, Watson. Kogu Londoni alleed kokku ei ole nii ohtlikud kui animekoolid. Isegi vaade London Eyest ei ole nii romantiline kui animekool päikeseloojangus. Ja isegi Baker Street ei saa kunagi olema nii mõnusalt kodune, kui animekool." Watson tundis, et ka tema hakkab vaikselt mõistma. Julges siis veel viimase küsimuse küsida: "Aga miks need tegelased kõik nii noored on?" Sherlocki suured silmad lõid särama ja põsed punama: "Elementaarne, Watson. Baka!"

2015 aasta esimene animeöö - müsteeriumid! Jäljed algavad ja lõppevad Nurus(Kastani 38, Tartu). Esimene intsident toimub L 28.02 kell 21.00 ja lõppu näeb alles hommikutundidel! Enne animeööd toimub ka tunniajane koosolek algusega 19.00, seega on mõistlik eriti varakult kohale tulla! Öö üleelamiseks võtke kaasa oma söögid-joogid.

Kui tekib probleeme koha leidmisega või on teil mingeid muid müsteerilisi küsimusi, millele me vastata ei oska võite julgelt helistada numbril 58 533 580!

Istud sellel luitunud pingil linna serval pargis, mis mugavalt näitab sulle vaadet üle kogu piirkonna. Päike loojub ja selle asemel hakkavad ükshaaval põlema tänavavalgustid. Puhub väike tuulekene ja on veidi jahe, kuid sul ei ole külm, sest sa ei ole üksi. Sinu kõrval istub su ammune sõber, kellega juba aastaid oled koos koolis käinud ja kes alati on veidral kombel sinu kõrvale istuma sattunud. Sa oled talle alati tahtnud midagi öelda, kuid seekord oled sa ennast juba nädalaid ette valmistanud ja tead, et sa saad sellega hakkama. Vaikselt alustad: "Kas..." ja su sõber vaatab sulle küsiva näoga otsa ning kordab: "Kas?" Hingad korra sisse ja välja, vaatad veel hetkeks kõrvale ja küsid siis korraga:

"Kas sa tahaksid minuga Asashio sõbrapäeva peole tulla?!"

Juba 13. veebruaril, reedel, saame kokku hostelis Euphoria (Roosikrantsi 4, Tallinn), et pidada maha üks sõbrapäevapidu! Alustame kell 18.00 ja lõpetame 22.00, seega on pidu tervelt neli tundi!

Oodata on uusi sõpru, vanu sõpru, keskmise vanusega sõpru ja kõiki muid sõpru! Üheskoos saab mängitud seltskonnamänge, tutvutud, suheldud ja niisama head aega veedetud!

Liikmemaksuga järje peal olevatele Asashio liikmetele on üritus tasuta, teistelt küsime vaid 2€!

Näeme kohapeal, sõber!

Halloween! Tule 31. oktoobril kell 20.00 Nurgu (Kastani 38, Tartu). Vaatame terve öö hirmsaid, koledaid, õudsaid, naljakaid animesid. Stiilipunktide jaoks tule kohale cosplays! Kaasa võtta söök, jook, sõbrad, hea tuju. Sõpru ja head tuju jagame ka kohapeal.

Kui tekib koha leidmisega raskusi helistage telefonil 59064141.

Asashio selle hooaja esimene Tartu koosolek toimub 10. oktoobril kell 18.00-21.00. Koosolek toimub nagu tavaliselt Nurus (Kastani 38).

Koosolekul räägime:
* eelmise hooaja üritustest,
* AniMatsurist,
* selle hooaja üritustest.

Kui on raskusi koha leidmisega, võib helistada numbrile 59064141.

genderbender

Tartus 24. mail toimub animeöö, mille teemaks on seekord gender bender. Animeööga alustame kell 20.00.

Gender bender tähendab teise sugupoole järgi käituma/riietuma. Äärmuslikel juhtudel ka soovahetust.

Soovitatavalt võtta kaasa natuke süüa, juua ning sooje riideid.

Enne animeööd toimub ka animeklubi koosolek kell 17.00.